Rocket Espresso páka s jednovýpustí (1 cup portafilter)

1 475 

Katalogové číslo: 4442 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popis

Rocket Espresso páka s jednovýpustí, který je vhodná do všech kávovarů s hlavou E61. Páka je vyrobena z pochromované mosazi s plastovou rukojetí.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Rocket Espresso páka s jednovýpustí (1 cup portafilter)

Cena za Rocket Espresso páka s jednovýpustí (1 cup portafilter) je 1475 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Rocket Espresso páka s jednovýpustí (1 cup portafilter) dozvědět více informací?

Ano můžete. Rocket Espresso páka s jednovýpustí (1 cup portafilter) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4442.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější příslušenství kávovarů - Pro ty, kteří si rádi dopřávají šálek čerstvé kávy každé ráno, nabízíme široký výběr příslušenství kávovarů. Od kvalitních mlecích strojů až po stylové hrnky a šálky - u nás si každý milovník kávy přijde na své! Podobné produkty: Barista Space 58 mm E61 Bottomless Portafilter Set, Tlaková flexi hadička FF 1/2″ x 1/2″ Varianta 100 cm, Flair Filling Funnel PRO, Flair Second Shot Plus – Flow Control 2 Portafilter