Rocket Espresso Porta Via šálek s podšálkem 180 ml

287 

Katalogové číslo: 4444 Kategorie:

Popis

Šálek na kávu Rocket espresso o objemu 180 ml, vhodný k servírovaní cappuccina.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Rocket Espresso Porta Via šálek s podšálkem 180 ml

Cena za Rocket Espresso Porta Via šálek s podšálkem 180 ml je 287 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Rocket Espresso Porta Via šálek s podšálkem 180 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Rocket Espresso Porta Via šálek s podšálkem 180 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4444.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Servírování - V této kategorii najdete všechno, co potřebujete k dokonalému servírování! Od nádobí a příborů přes podnosy a tácy až po dekorační prvky, které dodají vašemu stolu tu správnou atmosféru. S naším sortimentem se stanete skutečným mistrem servírování a vaši hosté budou nadšeni! Podobné produkty: Loveramics – Set of 2 Beans Dosing Trays – Caledon Blue, Loveramics Egg – Espresso 80 ml Cup and Saucer – Night Sky, G. Benedikt Basic 300 ml šálek bez ouška bez podšálku, G. Benedikt Divers 180 ml šálek a podšálek