RWANDA FULLY WASHED MUHONDO – zrnková káva, 100g

187 

Katalogové číslo: 12100100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Osm velkých sopek na východě nespoutané Afriky poskytuje kávě ideální podmínky k růstu a zrání. Nebude to trvat dlouho, a rwandský region Wirunga vejde ve známost nejen jako oblast výskytu goril nížinných, ale také coby lokalita poskytující celému světu vynikající kávu. Je pěstována vysoko v kopcích, pomalým dozráváním získává intenzivní, stálou chuť. Kdo si ji dopřeje, bude se k dobrotě oceňované v mnoha soutěžích rád vracet.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí RWANDA FULLY WASHED MUHONDO – zrnková káva, 100g

Cena za RWANDA FULLY WASHED MUHONDO – zrnková káva, 100g je 187 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o RWANDA FULLY WASHED MUHONDO – zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. RWANDA FULLY WASHED MUHONDO – zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12100100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: MEXICO MARAGOGYPE BARRANCO HAND zrnková káva, 100g, AUSTRALIA SKYBURY PLANTATION – zrnková káva, 50g, BRAZÍLIE SANTOS NY2 SSFC 17/18 zrnková káva, 100g, INDONÉSIE SULAWESI KALOSSI TORAJA GRADE 1, 250g