SILNÁ TROJICE – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 500g

472 

Katalogové číslo: 15260500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Dokonale vyvážený poměr jednodruhové keňské, indonéské a indické výběrové kávy je zárukou dokonale lahodného espressa. Každou sortu totiž pražíme zvlášť a na jiný stupeň. Už na první pohled poznáte světlejší a tmavší zrna a na první ochutnání identifikujete příjemnou lehkost a nasládlost. Díky vyššímu obsahu kofeinu i chuti jablek a hořké čokolády se toto espresso hodí pro začátek každého náročného dne.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí SILNÁ TROJICE – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 500g

Cena za SILNÁ TROJICE – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 500g je 472 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o SILNÁ TROJICE – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. SILNÁ TROJICE – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15260500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Espresso směsi - Podobné produkty: PODZIMNÍ espresso směs výběrové zrnkové kávy, 50g, SVĚŽÍ KVARTETO – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 1000g, SVĚŽÍ KVARTETO – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 50g, SVĚŽÍ KVARTETO – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 250g