DELIKÁTNÍ TANDEM – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 250g

264 

Katalogové číslo: 15270250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Kdo by nechtěl nektarinku, čokoládu a mandle v jednom malém šálku? Zvlášť, když oblaží smysly nadmíru jemně a na dlouhou dobu. Delikátní tandem jsme připravili z výběrové brazilské a guatemalské arabiky, kterou krásně doplňuje mytá indická robusta. Za skvostnou chutí espressa hledejme přirozené vlastnosti jednotlivých káv i um pražiče. Každé se věnoval zvlášť a přesně tak, jak potřebovala. Nápoj kultivované chuti je jako stvořený pro chvíle relaxace.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí DELIKÁTNÍ TANDEM – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 250g

Cena za DELIKÁTNÍ TANDEM – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 250g je 264 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o DELIKÁTNÍ TANDEM – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. DELIKÁTNÍ TANDEM – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15270250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Espresso směsi - Podobné produkty: DELIKÁTNÍ TANDEM – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 1000g, PODZIMNÍ espresso směs výběrové zrnkové kávy, 1000g, SVĚŽÍ KVARTETO – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 500g, PODZIMNÍ espresso směs výběrové zrnkové kávy, 50g