SVĚŽÍ KVARTETO – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 100g

111 

Katalogové číslo: 15280100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Kdykoli budete mít chuť na požitek vpravdě půvabný, kdykoli zatoužíte po chvíli laskavé jako letmý úsměv, bude tady. Espresso Svěží kvarteto oceníte ve dnech aktivních, naplněných prací, sportem i zábavou. Spojením prémiových jednodruhových arabik z Brazílie a Guatemaly vznikla káva šarmantní, příjemně občerstvující. Jednotlivé sorty jsme pražili zvlášť a tak, aby společně souzněly v dokonalé harmonii. V espressu najdete chuť karamelu, citrusů, ořechů i mléčné čokolády.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí SVĚŽÍ KVARTETO – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 100g

Cena za SVĚŽÍ KVARTETO – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 100g je 111 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o SVĚŽÍ KVARTETO – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. SVĚŽÍ KVARTETO – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15280100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Espresso směsi - Podobné produkty: PODZIMNÍ espresso směs výběrové zrnkové kávy, 250g, SILNÁ TROJICE – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 250g, DELIKÁTNÍ TANDEM – espresso směs výběrové zrnkové kávy, 500g, PODZIMNÍ espresso směs výběrové zrnkové kávy, 1000g