Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 12 šálků,Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 12 šálků

189 

Značka: Bialetti

Popis

Balení obsahuje 3x náhradní gumové těsnění pro hliníkové moka konvičky Bialetti ve velikosti 12 šálků a současně 1x náhradní hliníkové sítko. Vnější průměr těsnění: 90 mmVnitřní průměr těsnění: 74 mm

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 12 šálků,Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 12 šálků

Cena za Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 12 šálků,Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 12 šálků je 189 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 12 šálků,Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 12 šálků dozvědět více informací?

Ano můžete. Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 12 šálků,Těsnění Bialetti hliníkový kávovar 12 šálků – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8006363010443.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější moka konvička - Probudíme vás s vůní italské kávy přímo z vaší kuchyňské linky díky našim kvalitním Moka konvičkám pro perfektní espresso každé ráno. Podobné produkty: Forever Miss Prestige Moka konvička 3 šálky, E&B LAB Classic Moka Pot 3 šálky, Moka konvice Kaffia Induction Black 3 šálky,Moka konvice Kaffia Induction Black 3 šálky, Forever Miss Conny Moka konvička 6 šálků