Tiamo V01 keramický dripper na kávu

369 

Katalogové číslo: 5273 Kategorie:
Značka: Tiamo

Popis

Keramický dripper Tiamo na přípravu filtrované kávy.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Tiamo V01 keramický dripper na kávu

Cena za Tiamo V01 keramický dripper na kávu je 369 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Tiamo V01 keramický dripper na kávu dozvědět více informací?

Ano můžete. Tiamo V01 keramický dripper na kávu – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5273.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: E&B LAB Dripper, Hario Cafeor Dripper černý CFOD-02B, Hario V60-02 keramický žlutý + 40 filtrů VDC-02-YEL-BB, Chemex 10 šálků dřevěná rukojeť,Chemex CM-10A dřevěná rukojeť