Timemore Basic Pro

1 583 

Katalogové číslo: 5243 Kategorie:
Značka: Timemore

Popis

Digitální váha Timemore Basic Pro je určená jak na přípravu filtrované kávy, tak espressa. Především profesionální baristi a nároční kafaři ocení zobrazení rychlosti zalévání kávy. S vylepšenými protiskluzovými a voděodolnými schopnostmi.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Timemore Basic Pro

Cena za Timemore Basic Pro je 1583 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Timemore Basic Pro dozvědět více informací?

Ano můžete. Timemore Basic Pro – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5243.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Digitální váhy na kávu - Už nikdy nezkazíte svou kávu! S digitálními váhami na kávu dosáhnete dokonalé chuti a přesnosti při přípravě vašeho oblíbeného nápoje. Podobné produkty: Váha Hario VSTN-2000B-BLM,Digitální váha Hario VST-2000, Rhinowares Coffee Gear Brew, Timemore Black Mirror Nano, Váha Kaffia Gourmet 3 kg / 0,1g,Váha Kaffia Gourmet 3 kg / 0,1g