Timemore Chestnut C2 Max bílý

2 590 

Katalogové číslo: 2453 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Timemore

Popis

Milujete kávu tak moc, že pro vaši spotřebu jsou všechny ruční mlýnky malé? Maximální kapacitu a skvělé výsledky mletí i bez toho, abyste museli další měsíc šetřit a být živi jen kávou. Takový mlýnek existuje – tento bílý krasavec Timemore C2 Max.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Timemore Chestnut C2 Max bílý

Cena za Timemore Chestnut C2 Max bílý je 2590 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Timemore Chestnut C2 Max bílý dozvědět více informací?

Ano můžete. Timemore Chestnut C2 Max bílý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2453.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční mlýnky na kávu - Podobné produkty: Timemore Slim Plus, Comandante C40 Felt Sleeve Lagoon, Cafflano Krinder Mint ruční mlýnek, Rhinowares Ceramill