Timemore Crystal Eye skleněný dripper 01 bílý

469 

Katalogové číslo: 5249 Kategorie:
Značka: Timemore

Popis

Křišťálově čistý dripper Crystal Eye 01 je ze silného borosilikátového skla a se sněhově bílým podstavcem. S pečlivě navrženým vroubkováním pro ideální způsob extrakce je jako V60 pro kávové perfekcionisty.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Timemore Crystal Eye skleněný dripper 01 bílý

Cena za Timemore Crystal Eye skleněný dripper 01 bílý je 469 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Timemore Crystal Eye skleněný dripper 01 bílý dozvědět více informací?

Ano můžete. Timemore Crystal Eye skleněný dripper 01 bílý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5249.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Kalita Wave 155 nerezový dripper, Mizudashi Hario Coffee Pot (hnědý) 600ml,Kávovar na studenou kávu Hario Mizudashi 600ml, Kalita Wave 185 skleněný dripper černý, Pour over sada Hario V60 červená (VCSD-02R),Hario V60 Pour over Kit (červená)