Timemore Crystal Eye skleněný dripper 01 černý

449 

Katalogové číslo: 5247 Kategorie:
Značka: Timemore

Popis

Křišťálově čistý dripper Crystal Eye 01 je ze silného borosilikátového skla a s černým podstavcem. S pečlivě navrženým vroubkováním pro ideální způsob extrakce je jako V60 pro kávové perfekcionisty.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Timemore Crystal Eye skleněný dripper 01 černý

Cena za Timemore Crystal Eye skleněný dripper 01 černý je 449 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Timemore Crystal Eye skleněný dripper 01 černý dozvědět více informací?

Ano můžete. Timemore Crystal Eye skleněný dripper 01 černý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5247.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Hario sada V60-02 Pour Over Kit plastový červený, Timemore Crystal Eye plastový dripper 01 čirý, Hario V60-01 skleněný bílý VDG-01W, Timemore filtry na French press