UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 100g

111 

Katalogové číslo: 11610100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Úplně nahoře je království sněhu a ledu. Ale pod Rwenzori Mountains ve východní rovníkové Africe se zelenají deštné pralesy a modrají řeky i říčky. Většina území fascinujícího pohoří je vyhlášena národním parkem. Tam někde, v nadmořské výšce přes 1000 metrů, pěstují rolníci kávovníky plodící kávu bohaté a harmonické chuti. Čerstvě pražená dvouáčková Arabika vás jediným douškem odnese pod africké ledovce.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 100g

Cena za UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 100g je 111 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11610100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: VIETNAM LAM DONG ARABICA G1 – zrnková káva, 250g, KOSTARIKA SAN RAFAEL TARRAZU SHB RZ zrnková káva, 100g, BRAZÍLIE YELLOW B. FAZENDA DA LAGOA, 50g, Venezuela Maracaibo – zrnková káva, 500g