Victoria Arduino Athena Leva 3GR Dávkování Manuální, Barva Měděná

227 480 

Katalogové číslo: 492-623 Kategorie:

Popis

Athena Leva, skutečný milník pro Victoria Arduino, má kořeny v poválečném rozmachu kávové kultury. Italský stroj, pojmenovaný po bohyni moudrosti, umění a kultury, Athény.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Victoria Arduino Athena Leva 3GR Dávkování Manuální, Barva Měděná

Cena za Victoria Arduino Athena Leva 3GR Dávkování Manuální, Barva Měděná je 227480 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Victoria Arduino Athena Leva 3GR Dávkování Manuální, Barva Měděná dozvědět více informací?

Ano můžete. Victoria Arduino Athena Leva 3GR Dávkování Manuální, Barva Měděná – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 492-623.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší profesionální pákové kávovary - Užijte si lahodnou kávu jako z kavárny přímo v pohodlí vašeho domova s našimi profesionálními pákovými kávovary. Díky špičkové technologii a inovativním funkcím budete mít vždy dokonalou kávu, která vám dodá energii na celý den. Vyberte si z naší široké nabídky a objevte nové chuťové zážitky! Podobné produkty: Victoria Arduino 358 White Eagle Leva 2GR Dávkování Manuální, Barva Bílá, Nuova Simonelli Aurelia Wave 3GR V Barva Červená, Nuova Simonelli Appia Life 3GR V Barva Červená, Nuova Simonelli Appia Life XT 3GR V Barva Červená