Wilton gelová barva Teal 28g – tyrkysová

79 

Katalogové číslo: 070896058133 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Koncentrát gelové potravinářské barvy wilton.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Wilton gelová barva Teal 28g – tyrkysová

Cena za Wilton gelová barva Teal 28g – tyrkysová je 79 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Wilton gelová barva Teal 28g – tyrkysová dozvědět více informací?

Ano můžete. Wilton gelová barva Teal 28g – tyrkysová – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 070896058133.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Wilton - Podobné produkty: Sada gelových barev wilton – Icing Color Kit – 8 x 28g, Wilton gelová barva Pink 28g – růžová, Wilton gelová barva Black 28g – černá, Wilton gelová barva Violet 28g – fialová