Nejlepší kapslové kávovary

Kávovary na kapsle jsou stále populárnější volbou mezi milovníky kávy. Tyto kávovary nabízejí snadné použití, rychlou přípravu a velký výběr kávových kapslí od různých značek. Proto jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí si dopřát šálek kávy bez nutnosti složité přípravy.

Nicméně, díky obrovskému množství dostupných kávovarů na kapsle může být pro spotřebitele těžké rozhodnout se pro ten správný. V tomto článku se podíváme na nejlepší kávovary na kapsle na trhu, které nabízejí nejlepší kvalitu kávy a výkon za skvělou cenu. Pokud tedy hledáte jednoduchý a snadný způsob, jak si vychutnat svou oblíbenou kávu, pak je tento článek určený právě pro vás.

Srovnávací tabulka

KávovarTlakObjem nádržky na voduNápoje
Krups Nescafe Dolce Gusto Mini Me KP123B31Max. 15 barů0,8 lKáva, čaj
Krups Nescafe Dolce Gusto Piccollo XS KP1A3B31Max. 15 barů0,6 lKáva, čaj
Krups KP240131 Nescafe Dolce Gusto GenioMax. 15 barů1,1 lKáva, čaj

Krups Nescafe Dolce Gusto Mini Me KP123B31

Krups Nescafe Dolce Gusto Mini Me KP123B31 je malý a kompaktní kávovar, který se hodí do každé domácí kuchyně. Kávovar má elegantní design, je vybaven moderními technologiemi a má velmi intuitivní ovládání. Kávovar může připravovat kávu, čaj i jiné nápoje jako například cappuccino nebo latte macchiato.

Krups Nescafe Dolce Gusto Mini Me Kp123b31

Kávovar má velmi jednoduché ovládání, které je tvořeno pouze dvěma tlačítky pro přípravu kávy a čaje. Kávovar můžete ovládat manuálně nebo pomocí dálkového ovladače. Nádobka na vodu lze snadno vložit a vyjmout, a má objem až 0,8 l. Systém podtlaku se zajišťuje díky technologii Thermoblock, která rychle a efektivně zahřívá vodu při každém použití.

Kávovar má i bezpečnostní funkce, které zabraňují zbytečnému ztrátám energie. Kávovar má také ochranný systém proti přehřátí. Kávovar je velmi snadno čistitelný a můžete jej snadno udržovat v čistotě.

Výhody:

 • Snadno se ovládá
 • Moderní technologie
 • Bezpečnostní funkce
 • Snadno se čistí

Nevýhody:

 • Nemá velmi vysoký výkon
 • Je drahý

Krups Nescafé Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B31

Krups Nescafé Dolce Gusto je chytrý kávovar, který vám umožní si vychutnat kvalitní kávu jako v kavárně doma. Kávovar je vybaven 15 barovým tlakem pro vynikající aromatickou chuť. Jeho stylový robustní design vytváří elegantní vzhled, který bude skvěle vypadat v každé kuchyni.

Krups Nescafe Dolce Gusto Piccollo Xs Kp1a3b31

Kávovar je vybaven energeticky úsporným systémem, který udržuje nízkou spotřebu energie. Za příplatek také získáte možnost přizpůsobit si množství mléka a vody. Ruční ovládání kávovaru je jednoduché a instalace kapslí je snadná.

Kávovar je vybaven oboustranným kompaktním zásobníkem na kapsle s kapacitou na 11 kapslí Nescafé Dolce Gusto. Kávovar je dodáván s návodem, který obsahuje kroky pro správné používání.

Výhody:

 • Snadné ruční ovládání
 • Stylový robustní design
 • Energeticky úsporný systém

Nevýhody:

 • Pouze 11 kapslí Nescafé Dolce Gusto
 • Nutná instalace kapslí

Krups KP240131 Nescafé Dolce Gusto Genio

Krups KP240131 Nescafé Dolce Gusto Genio je kombinovaný kávovar a čajovar. Je to moderní kávovar s úspornou technologií Thermoblock, která zajišťuje rychlou a dokonalou extrakci barvy a chuti. Kávovar obsahuje 15-barový tlak pro co nejdokonalejší extrakci kávy. Disponuje též funkcí automatického vypnutí po 15 minutách od posledního použití. Jeho stylový design se hodí do každé kuchyně ať už moderní či klasické.

Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo Xs Kp1a3b31

Kávovar má širokou škálu funkcí a je vybaven dvěma výměnnými stříkačkami pro přípravu dvou šálků kávy najednou. Stříkačka kapslí je vybavena rychlým odstraněním a zajišťuje intenzivní a profesionální espresso. Kávovar je snadno čistitelný, má odnímatelnou nádržku na vodu s objemem 0,8 litru. Pro ovládání potřebuje pouze jeden otočný ovládací prvek. Zatímco jedna strana ovládacího prvku obsahuje možnosti pro přípravu kávy a čaje, druhá strana má funkci pro regulaci teploty vody.

Krups KP240131 Nescafé Dolce Gusto Genio je univerzální kávovar, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jeho moderní design a úsporná technologie z něj činí skvělého společníka do každé domácnosti. Svou variabilitou umožňuje přípravu nejen kávy, ale i čaje a dalších nápojů.

Výhody:

 • 15-barový tlak pro extrakci kávy.
 • Úsporná technologie Thermoblock.
 • Automatické vypnutí po 15 minutách od posledního použití.
 • Stylový design.
 • Široká škála funkcí.
 • Snadno čistitelný.

Nevýhody:

 • Vyšší cena.
 • Nemůže připravit zcela párátko.

Krups XN 110B

Krups XN 110B je automatický espresso s patentovanou technologií Thermoblock umožňující nastavení teploty pro kávu a mléko. Krásný design s otočnou ovládací páčkou a integrovaným mléčným šlehačem je doplněn dvěma koši pro kávovou mletou kávu a jedním pro kávovou zrnkovou, klasickým šleháním pro mléčnou pěnu a příslušenstvím. Čerpadlo dosahuje tlaku až 15 barů, což zaručuje skvělou chuť a krémovou konzistenci.

Krups Xn 110b

Uživatelé Krups XN 110B mohou vychutnat každý druh kávového nápoje pomocí několika programů pro různé kávové nápoje, jako je cappuccino, latte macchiato, espresso nebo horká čokoláda. Automatická údržba a výměna filtrů i funkce automatického odvzdušnění pomáhají udržovat pohodlnou a bezpečnou práci bez komplikací.

Krups XN 110B je navržen tak, aby bylo snadné čistit, včetně odnímatelného zásobníku na vodu s objemem až 1,1 litru a úložiště kapslí pro odpad. Navíc se jedná o energeticky úsporný produkt, protože je vybaven funkcí automatického vypnutí po 30 minutách nedostatku pohybu.

Krups XN 110B je kvalitní espresso s moderním designem a širokou škálou funkcí pro snadné a pohodlné používání. Mezi hlavní výhody produktu patří vysoký tlak čerpadla, nastavitelná teplota pro kávu a mléko, vysoce kvalitní mléčná pěna, funkce automatické údržby a úspora energie. Nevýhody zahrnují vyšší pořizovací cenu a nutnost pravidelné údržby.

Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP173B31

Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP173B31 je moderní kávovar s širokým portfoliem druhů nápojů s 15 barovým tlakem. Disponuje velkou kapacitou vody 0,8 litru, možností nastavení intenzity nápoje, automatickým vypnutím po 5 minutách nečinnosti a všemi potřebnými funkcemi pro přípravu kávy, čaje, čokolády a dalších nápojů. Kávovar disponuje rychlou přípravou nápoje, 10-20 sekund.

Krups Nescafe Dolce Gusto Infinissima Kp173b31

Kávovar Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP173B31 je vybaven moderním designem. Disponuje černou a stříbrnou kombinací s ergonomickou konstrukcí, která dovoluje snadnou manipulaci. Umožňuje výběr z 12 druhů nápojů, mezi které patří káva, čaj, cappuccino, čokoláda a další. Kávovar je vybaven moderními funkcemi, jako je možnost nastavení intenzity nápoje, programovatelné automatické vypnutí nebo informace o teplotě vody.

Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP173B31 je kávovar, který vám poskytne veškeré potřebné funkce pro přípravu vynikajícího nápoje. Jeho moderní design s černou a stříbrnou kombinací a ergonomickou konstrukcí z něj činí výjimečnou volbu. Výhody kávovaru jsou vysoký tlak 15 barů, možnost nastavení intenzity nápoje, programovatelné automatické vypnutí po 5 minutách nečinnosti a rychlost přípravy 10-20 sekund. Nevýhodou je jeho vyšší cena v porovnání s jinými modely.

Výhody:

 • 15 barový tlak
 • Možnost nastavení intenzity nápoje
 • Programovatelné automatické vypnutí
 • Rychlost přípravy 10-20 sekund

Nevýhody:

 • Vyšší cena

Krups XN 110810

Krups XN 110810 je moderní kávovar, který má výkonný 15 barů pumpu a může vyrobit skvělou kávu v pohodlí domova. Jeho černá barva se hodí do většiny interiérů v domácnosti. Obsahuje také intuitivní LCD displej pro snadné ovládání.

Krups Xn 110810

Krups XN 110810 lze nastavit na sypání mleté kávy nebo na použití kapslí. Díky moderním technologiím se káva připravuje rychle a s přesnou teplotou. Obsahuje také funkci Thermoblock, která umožňuje udržovat požadovanou teplotu vody po dlouhou dobu. Přístroj je vybaven také funkcí AquaClean, která čistí vodní filtr a zabraňuje zanášení trubic.

Krups XN 110810 poskytuje uživateli širokou škálu možností na přípravu nápojů. Můžete si vybrat mezi kávou, latem, cappuccinem, macchiatem nebo jinými kávovými specialitami. Můžete si také přizpůsobit množství vody, jakou chcete do svých nápojů přidat. K dispozici je také funkce košíku pro dezert, kterou lze využít na přípravu dortu nebo palačinek.

Výhody:

 • Vysoce výkonná 15 barů pumpa
 • Intuitivní LCD displej
 • Funkce Thermoblock
 • Široká škála možností přípravy nápojů
 • Funkce AquaClean

Nevýhody:

 • Vyžaduje pravidelnou údržbu
 • Náklady na kapsle

DeLonghi EN 85.B

Kávovar DeLonghi EN 85.B je moderní kávovar s vysoce kvalitními funkcemi, které usnadňují přípravu každodenních požitků. Nabízí více možností personalizace, které umožňují přípravu kávy, espressa i cappuccina v souladu se specifickými chutěmi každého. Kávovar je vybaven velmi kvalitními funkcemi, které usnadňují sestavení každodenních nápojů a udržují teplou kávu po dlouhou dobu. Ať už je to káva, espresso nebo cappuccino, můžete si být jisti, že výsledek bude odpovídat vašim představám.

Delonghi En 85b

Kávovar má velmi jednoduché ovládání. Kávovar je vybaven kontrolním panelovým ovládáním, které umožňuje snadnou regulaci intenzity, množství vody a množství kávy. Kromě toho je kávovar vybaven tepelnou trubicí, takže jeho teplota je stabilní po celou dobu. Kávovar má také integrovaný filtr vody, který zajišťuje, že se z kávy zachová její chuť a vůně.

Další výhodou kávovaru DeLonghi EN 85.B je, že je vybaven technologií Thermoblock. Tato technologie zajišťuje, že teplota je stabilizována po celou dobu a že se z kávy zachová její kvalita a vůně. Kávovar je také vybaven odnímatelnou odpadní nádobou, která umožňuje snadné mytí.

Výhody:

 • Jednoduché ovládání
 • Integrovaný filtr vody
 • Technologie Thermoblock
 • Odnímatelná odpadní nádoba

Nevýhody:

 • Drahý
 • Vyžaduje častou údržbu

Krups NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch KP440E31

Krups NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch KP440E31 je moderní domácí kávovar s kapslovým systémem NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Umožňuje přípravu lahodných kávových nápojů různých druhů, včetně čajů, horké čokolády a latté macchiato. Přístroj je vybaven plně automatickým systémem, zajišťuje vysokou kvalitu přípravy nápojů, a regulovatelnou intenzitou a množstvím nápoje.

Krups Nescafe® Dolce Gusto® Genio S Touch Kp440e31

Design kávovaru je elegantní a moderní, vyrobený v černé barvě. Intuitivní ovládací panel se skládá z dotykového senzoru a LED displeje, umožňujícího jednoduchou a rychlou přípravu nápoje. Vnitřní komponenty jsou konstruovány pro dlouhou životnost a snadnou údržbu. Kávovar je osazen výkonným 15 barovým čerpadlem, vodním čerpadlem o objemu 1,2 litru a silným topným tělesem.

Kávovar má několik výhod, jako je například intuitivní ovládací panel, nebo jeho moderní design. Kávovar poskytuje rychlou a efektivní přípravu nápojů, díky silnému topnému tělesu a vysokému tlaku čerpadla. Kávovar je také velmi snadno čistitelný a udržovatelný.

Mezi nevýhody patří pravděpodobně nízká účinnost při výrobě nápojů s vysokým obsahem mléka, což může mít vliv na výslednou chuť nápoje. Kávovar také může být poměrně hlučný při přípravě nápojů.

Výhody:

 • Intuitivní ovládací panel
 • Moderní design
 • Rychlá a efektivní příprava nápojů
 • Snadno čistitelný a udržovatelný

Nevýhody:

 • Nízká účinnost při výrobě nápojů s vysokým obsahem mléka
 • Hlučnost při přípravě nápojů

Delonghi EN 85 R

Delonghi EN 85 R je nejnovější espressokávovar na trhu. Je vybaven dvojitou tryskou pro přípravu dvou šálků kávy najednou, přídavnou vodní nádobou a kávovým mlýnkem s 13 stupni nastavení. Přístroj má LCD displej a digitální ovládání pro snadné ovládání. Kávovar má i adaptivní systém pro optimalizaci teploty, který umožňuje přizpůsobit úroveň tepla pro dosažení optimálního výsledku. Také je vybaven systémem automatického čištění, který zabraňuje znečištění zařízení. Zásobník na kávu v kávovaru může najednou uložit až 250 g mleté kávy.

Delonghi En 85 R

Kávovar má také funkci časovače, která umožňuje nastavit čas přípravy kávy. Je vybaven funkcí páry pro přípravu mléka, která umožňuje přípravu krémového mléka. Kávovar je vybaven dvěma filtracemi, jeden pro přípravu jednoho šálku espresso a druhý pro přípravu dvou šálků espresso najednou. Jeho design je moderní a elegantní, včetně kovových prvků na přední straně.

Celkově je Delonghi EN 85 R vysoce kvalitní espressokávovar, který se snadno používá a dokáže připravit skvělou kávu. Má spoustu funkcí, které ocení každý, kdo má rád kvalitní espresso. Výhody tohoto espressokávovaru jsou uživatelsky přívětivé ovládání a LCD displej, robustní design s kovovými prvky, snadné čištění, přídavná vodní nádoba a možnost přípravy dvou šálků najednou. Nevýhodou je, že kávovar je relativně drahý a může být pro některé uživatele příliš složitý na použití.

Krups XN 1001

Krups XN 1001 je cestovní kávovar, který se vyznačuje především kompaktní velikostí a lehkou váhou. Na první pohled se jeví jako moderní a robustní stroj doplněný o kvalitní komponenty. Součástí balení je 15 barový pumpový systém, který vám umožní připravit espresso, cappuccino či latte macchiato bez námahy. Také je tu pro vás velice příjemná úspora času, protože automatické čištění je jedním z jeho dalších zajímavých funkcí.

Krups Xn 1001

K Krups XN 1001 patří dvě vyměnitelné nádržky na vodu s objemem 0,7 litru a 0,2 litru. Ti, kteří preferují používat pouze kapsle, ocení zadní vstup pro tento typ nápoje. Kávovar je vybavený rychlým žehlícím systémem Thermoblock, který je regulován pomocí červeného knoflíku. Uživatelé mohou vybrat mezi třemi různými typy kávy, včetně espresso, kávového mléka a čaje.

Krups XN 1001 je skvělá volba pro ty, kteří požadují kvalitu kávy i v cestovní verzi. Jeho kompaktní design, lehká váha a spolehlivost jsou určitě jeho hlavními výhodami. Nevýhodou je, že někteří uživatelé narazili na problémy s občasným úniky vody z nádržky na vodu.

Výhody:

 • Kompaktní velikost a lehká váha
 • Kvalitní komponenty
 • 15-ti barový pumpový systém
 • Dvě vyměnitelné nádržky na vodu
 • Rychlý žehlící systém Thermoblock

Nevýhody:

 • Úniky vody z nádržky na vodu

Bosch TAS 1107

Tento produkt od společnosti Bosch, TAS 1107, je špičkovým modelem kávovaru. Je velmi dobře vybavený a má dostatek výkonu, aby vyhověl i náročným uživatelům. Kávovar je dodáván s 15-barovým parním čerpadlem a otočnou konvicí. Zhruba ve tří až čtyř minutovém časovém rozpětí může vyrobit až 10 šálků espresso najednou. Kávovar je vybaven vysoce kvalitními detaily, jako je automatické čištění a automatické odměření mleté kávy pomocí dávkování.

Bosch Tas 1107

Kávovar má funkci páry, která umožňuje vytváření páry pro cappuccino nebo latte. Kávovar má také funkci pro přípravu mléka, která poskytuje vysoce kvalitní vaření mléka pro lepší texturu a chuť. Kávovar obsahuje také vysoce kvalitní filtr pro vodu, který minimalizuje výskyt nežádoucích minerálů a usazenin ve vodě. Může být také vybaven odměřovačem vody pro snadnou úpravu požadovaného množství vody.

Tento produkt Bosch TAS 1107 nabízí vše, co potřebujete pro vytváření kávových specialit s pohodlím. Je vybaven dostatečným výkonem, aby uspokojil všechny typy uživatelů, a je vybaven vysokokvalitními materiály, které mohou usnadnit vaření. Je to všestranný produkt a nabízí také širokou škálu funkcí, které jsou užitečné pro přípravu vašich kávových specialit.

Výhody

 • Vysoce výkonné
 • Automatické čištění
 • Široká škála funkcí
 • Vysoce kvalitní filtr vody
 • Snadná úprava požadovaného množství vody

Nevýhody

 • Vysoká cena
 • Náročné čištění
 • Nelze si přizpůsobit teplotu

Tchibo Cafissimo Easy

Tchibo Cafissimo Easy je kávovar na pákovou kávu, který je schopný připravit kávu, čaj i cappuccino. Veškerý proces přípravy je jednoduchý a intuitivní, vyžaduje pouze stisknutí jediného tlačítka. Kávovar má moderní design a jeho kompaktní velikost činí z něj ideálního společníka do malých bytů nebo kanceláří.

Tchibo Cafissimo Easy

Tchibo Cafissimo Easy má vysokou úroveň energetické účinnosti. Znamená to, že spotřebuje méně energie než jiné kávovary, což je výhodné jak pro životní prostředí, tak pro rozpočet domácnosti. Kávovar je vybaven funkcí automatického vypnutí, což znamená, že se automaticky vypne, když není používán déle než určitou dobu.

Kávovar je dodáván s vyměnitelnou filtrační nádobou, která je schopná připravit až až 4 šálky kávy. Obsahuje také kompatibilitu s kapslími T-Disc, což umožňuje extrémně rychlou přípravu kávy. Kávovar je také snadno čistitelný. Uživatelé mohou snadno odstranit odpadní nádobu a opláchnout ji v teplé vodě.

Výhody

 • Nízká spotřeba energie
 • Kompaktní design
 • Snadné čištění
 • Funkce automatického vypnutí
 • Kompatibilita s kapslími T-Disc
 • Vyměnitelná filtrační nádoba

Nevýhody

 • Nemá funkci ohřevu
 • Nemá funkci páry

Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP170131

Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP170131 je moderní malý kávovar s 15-barovým tlakem, který umožňuje vychutnat si kvalitní kávu doma. S tímto kávovarem můžete připravit celou řadu nápojů – od cappuccina, přes latte macchiato až po oblíbené kávové speciality. Přístroj je snadno nastavitelný a má ergonomický design. Má také funkci automatického vypnutí po 30 minutách od posledního použití.

Krups Nescafe Dolce Gusto Infinissima Kp170131

Kávovar je vybaven filtrem Easy Serve Espresso (ESE), který umožňuje používat ESE pods nebo espresso pods pro přípravu espresso. Kávovar má také odnímatelnou nádobu na vodu, která je snadno použitelná a může pojmout až 0,8 l vody. Kávovar má možnost nastavení množství vody pomocí ovládacího panelu. Můžete také odstranit horní část přístroje pro snadné čištění.

Kávovar Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP170131 je vybaven moderními technologiemi, které umožňují vychutnat si každou šálek kávy. Díky jeho kompaktnímu designu se vejde do každé kuchyně a jeho snadné použití ho činí oblíbeným mezi kávovými milovníky.

Výhody

 • Moderní design
 • 15-barový tlak
 • Funkce automatického vypnutí
 • Snadno nastavitelný
 • Odnímatelná nádoba na vodu
 • Snadné čištění

Nevýhody

 • Nekompatibilní s jinými náplněmi
 • Vyžaduje pečlivé čištění
 • Může být drahé

DeLonghi EN 85.L

DeLonghi EN 85.L je jedním z nejprodávanějších kávovarů na trhu. Obsahuje dvoupatrovou technologii, která zajišťuje optimální proces přípravy kávy. První patro je určeno k přípravě kávy, druhé patro pak k jejímu nalévání. Tento kávovar je navržen tak, aby zajišťoval maximální pohodlí při přípravě kávy a odpadávající požadavky na čištění.

Delonghi En 85l

DeLonghi EN 85.L je vybaven nejnovějšími technologiemi, které usnadňují přípravu kávy. Automatický systém předehřívání, který se postará o vyhřívání vody před její vstupem do kávovaru, usnadňuje celý proces. Dále má tento kávovar automatickou funkci zpožděného startu a vypnutí. Tato funkce vám umožní nastavit čas, kdy bude vaše káva připravena a čas, kdy se kávovar samostatně vypne.

DeLonghi EN 85.L je navržen tak, aby poskytoval pohodlí a jednoduchost. Jeho ergonomicky navržený design umožňuje snadné ovládání pomocí dotykového panelu. Navíc je tento kávovar vybaven technologií s nízkou spotřebou energie, což umožňuje ušetřit energii a peníze.

Výhody DeLonghi EN 85.L:

 • Pohodlná manipulace
 • Automatické předehřívání vody
 • Funkce zpožděného startu a vypnutí
 • Nízká spotřeba energie

Nevýhody DeLonghi EN 85.L:

 • Vyšší cena
 • Náročnější údržba

Jak vybrat kávovar na kapsle

Kávovary na kapsle se staly velmi populární volbou pro domácí přípravu kávy. Pokud zvažujete pořízení kávovaru na kapsle, zde jsou některé faktory, které byste měli zvážit před nákupem.

Zvažte své preference v chuti kávy

Kávové kapsle jsou nabízeny v mnoha různých chutích a značkách. Před nákupem kávovaru si tedy zvažte své preference v chuti kávy a zkontrolujte, zda je pro vás k dispozici široká škála kapslí vaší oblíbené značky.

Rozhodněte se pro druh kávy

Existují dva hlavní typy kávovarů na kapsle – ty s možností přípravy kávy pouze espresso a ty, které umožňují přípravu různých typů kávy, jako je například latte nebo cappuccino. Rozhodněte se tedy, zda vám postačí pouze možnost espresso, nebo zda preferujete větší rozmanitost v přípravě kávy.

Zkontrolujte dostupnost kapslí

Kávové kapsle jsou k dispozici pouze u konkrétních výrobců, takže si před nákupem kávovaru zkontrolujte, zda jsou kapsle do kávovaru dostupné v místě, kde obvykle nakupujete. Pokud se kapsle dají koupit pouze online nebo jsou k dispozici pouze u několika prodejců, může to způsobit problémy v budoucnu.

Zvažte velikost kávovaru

Kávovary na kapsle jsou k dispozici v mnoha různých velikostech. Zvažte tedy, jakou velikost kávovaru potřebujete a zda máte dostatek místa pro jeho umístění. Pokud máte malou kuchyni, může být pro vás vhodnější menší kávovar na kapsle.

Zkontrolujte funkce kávovaru

Před nákupem kávovaru zkontrolujte jeho funkce. Některé kávovary na kapsle mají například funkci automatického vypnutí po určité době nečinnosti, což může být užitečné z hlediska úspory energie. Zkontrolujte také, zda kávovar má funkci přizpůsobení velikosti šálku, aby bylo možné připravit kávu do přesně takového šálku, jaký máte rádi.

Zvažte cenu kávovaru a kapslí

Před nákupem kávovaru na kapsle zvažte také jeho cenu a cenu kapslí. V některých případech může být kávovar s nižší pořizovací cenou, ale s dražšími kapslemi, na dlouhodobější období mnohem dražší. Porovnejte tedy ceny kávovarů a kapslí a zvažte, která volba je pro vás nejvýhodnější.

Zkontrolujte recenze a hodnocení kávovaru

Před nákupem kávovaru na kapsle se podívejte na recenze a hodnocení daného modelu. To vám může poskytnout užitečné informace o kvalitě kávy, spolehlivosti a dalších funkcích kávovaru.

Podobné příspěvky