2x kapsle Sealpod pro Nespresso ®

899 

Katalogové číslo: dbd8be4a5c35 Kategorie:
Značka: Sealpod

Popis

Balení 2 kapslí nabízí tu výhodu, že si lze kávu předpřipravit, případně snadno připravovat 2 kávy po sobě bez nutnosti čekání na vychladnutí předchozí kapsle, proto Vám nabízíme toto cenově výhodnější balení. Svoboda výběru kávyDíky nerezové znovuplnitelné kapsli Sealpod se už nemusíte omezovat pouze na kapsle vyráběné speciálně pro Váš kávovar. Připravujte si kávu dle vlastní chuti a výběru. Můžete začít třeba s naší >>čerstvou kávou<<. S plnitelnou kapslí Sealpod máte jistotu, že káva, kterou si připravujete je skutečně čerstvá. Úspora nákladůOproti plastovým plnícím kapslím, má nerezová kapsle Sealpod neomezenou dobu použitelnosti. Kapsli tedy můžete plnit donekonečna. Nijak se nerozpadne. S přípravou každé kávy je nutné pouze použít nové víčko, které vychází na 2,49 Kč. Se znovuplnitelnou kasplí můžete uspořit až 70% nákladů. EkologieKapsle Sealpod je nejen ekonomičtější, ale i ekologičtější varianta přípravy čerstvé kávy. Nebudete již muset pokaždé vyhazovat použitou kapsli do koše, což bude mít příznivý vliv na životní prostředí. KompatibilitaKapsle Sealpod jsou kompatibilní se všemi typy Nespresso kávovarů, nikoliv Dolce Gusto a jiné systémy. Snadné použitíPoužití kapsle je velice snadné, pouze ji naplníte čerstvě namletou kávou dle vlastního výběru, nalepíte jednorázové víčko a vložíte do kávovaru. Každé balení obsahuje: 2x nerezová kapsle Sealpod, 1x odměrka, 1x černé víčko pro uchování čerstvosti, 100x nalepující víčko (lze dokoupit >>zde<<) Materiál: kapsle – nerez, víčko – aluminium NESPRESSO je ochranná známka společnosti Société des Produits Nestlé, S.A.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí 2x kapsle Sealpod pro Nespresso ®

Cena za 2x kapsle Sealpod pro Nespresso ® je 899 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o 2x kapsle Sealpod pro Nespresso ® dozvědět více informací?

Ano můžete. 2x kapsle Sealpod pro Nespresso ® – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód dbd8be4a5c35.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Kapsle do kávovaru - V naší kategorii kapslí do kávovaru najdete široký výběr chutí, které vám dodají energii a potěší vaše chuťové buňky. Ušetříte si tak čas a připravíte si skvělou kávu jednoduše a rychle. Vyberte si ze široké škály značek a druhů kapslí a užijte si dokonalou kávovou zážitek. Podobné produkty: Espresso v kapsli Brazílie – Ponto Alegre 10 ks, Kapsle The Miners Nespresso 10ks – Colombia Monte Bonito Decaf,The Miners Nespresso kapsle- Colombia Monte Bonito Decaf, Samolepky Sealpod pro Nespresso 100ks,Samolepky Sealpod 100 ks, Kapsle Sealpod pro DolceGusto 1x,Kapsle Sealpod pro Dolce Gusto