Acme Espresso Range Large Cup Whale 280 ml

1 028 

Katalogové číslo: 2887 Kategorie:
Značka: Acme

Popis

Šálek na kávu značky Acme z tlustostěnného porcelánu. Šálek o objemu 280 ml je vhodný pro servírování latte či filtrované kávy.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Acme Espresso Range Large Cup Whale 280 ml

Cena za Acme Espresso Range Large Cup Whale 280 ml je 1028 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Acme Espresso Range Large Cup Whale 280 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Acme Espresso Range Large Cup Whale 280 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2887.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Šálky na caffe latté - Připravte si svůj oblíbený caffe latte v jedinečném stylu s našimi šálky, které nejenže zdobí vaši kávu, ale také přidávají ten správný šmrnc do vašeho každodenního rituálu. Podobné produkty: G. Benedikt Josefine 240 ml šálek s podšálkem, Aoomi Haze Mug 03WG 200 ml, Aoomi Haze Mug 02W 330 ml, Loveramics – Twisted Latte Glass 360 ml