Ajala Pražené kakaové boby Nikaragua O’payo

242 

Katalogové číslo: 4523 Kategorie:
Značka: Ajala

Popis

Jemně pražené výběrové kakaové boby z Nikaragui.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ajala Pražené kakaové boby Nikaragua O’payo

Cena za Ajala Pražené kakaové boby Nikaragua O’payo je 242 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Ajala Pražené kakaové boby Nikaragua O’payo dozvědět více informací?

Ano můžete. Ajala Pražené kakaové boby Nikaragua O’payo – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4523.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda Ajala kávová 70%,Čokoláda Ajala kávová 70 %, Mléčná čokoláda 40% s lískovými ořechy, Čokoláda Jordis Horká 130g,Horká čokoláda Jordis 130g, Čokoláda Troubelice kakaový PRÁŠEK NATURAL 10/12, 200g,Kakaový prášek natural 10/12, 200g čokoládovna Troubelice