Čokoláda Lovechock Tablet- sladké kousky s mořskou solí,Čokoláda Lovechock- s mořskou solí

119 

Katalogové číslo: 8718421154326 Kategorie:
Značka: Lovechock

Popis

Propracovaná kombinace křupavé kakaové drti, mořské soli a raw čokolády. Složení: raw kakaová hmota*, kakaové máslo*, sušený nektar z kokosového květu*, datle*, kakaová drť* (6%), prášek z lucumy*, bourbon vanilka*, mořská sůl. Obsah kakaové sušiny min. 86%. * značí bio původ Množství: 70gVýrobce: Lovechock, NizozemíDoporučujeme skladovat na chladném a suchém místě.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda Lovechock Tablet- sladké kousky s mořskou solí,Čokoláda Lovechock- s mořskou solí

Cena za Čokoláda Lovechock Tablet- sladké kousky s mořskou solí,Čokoláda Lovechock- s mořskou solí je 119 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda Lovechock Tablet- sladké kousky s mořskou solí,Čokoláda Lovechock- s mořskou solí dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda Lovechock Tablet- sladké kousky s mořskou solí,Čokoláda Lovechock- s mořskou solí – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8718421154326.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Melitta smetana 1 kg, Čokoláda Jordis Horká 130g,Horká čokoláda Jordis 130g, Čokoláda Troubelice kakaové MÁSLO natural, 100g,Kakaové máslo natural, 100g, čokoládovna Troubelice, Hořká čokoláda 70% s borůvkami