Barista & Co Core Coffee Press Teal 350 ml tyrkysový

890 

Katalogové číslo: 866 Kategorie: ,
Značka: Barista CO

Popis

Tyrkysový french press o objemu 350 ml pro jednoduchou přípravu kávy. Příprava kávy ve french pressu se řadí k nejoblíbenějším metodám. French press je opravdu variabilní, připravíte v něm kávu či sypaný čaj. A až kávu nebo čaj dopijete, můžete využít french press jako klasickou konvičku na vodu. Fantazii se meze nekladou. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Barista & Co Core Coffee Press Teal 350 ml tyrkysový

Cena za Barista & Co Core Coffee Press Teal 350 ml tyrkysový je 890 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Barista & Co Core Coffee Press Teal 350 ml tyrkysový dozvědět více informací?

Ano můžete. Barista & Co Core Coffee Press Teal 350 ml tyrkysový – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 866.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

French press - Zažijte pravou chuť kávy s French pressem - jedinečným způsobem přípravy, který vám přinese dokonalou rovnováhu mezi aroma a intenzitou vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Frenchpress 1000ml Bialetti Preziosa,French press Bialetti Preziosa 1l, Hario Cafe Press Olive 600 ml, Náhradní nádoba frenchpress Bialetti 350ml,Náhradní skleněná nádoba 350ml Bialetti frenchpress, Frenchpress 800ml Kaffia Gourmet nerez,French press 800ml Kaffia Gourmet nerez