Barista Space ruční mlýnek dřevo a zlato

3 690 

Katalogové číslo: 3740 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Barista Space

Popis

Barista Space New Hand Grinder to ręczny młynek żarnowy. Młynek jest poręczny, ma stabilne stalowe żarno, co automaticky plasuje go na wysokiej półce, oraz oferuje regulację stopnia mielenia, dzięki której zmielisz kawę odpowiednio do rożnych metod parzenia. To świetny wybór zarówno dla początkujących kawoszy, jak i zaawansowanych domowych baristów, a przy tym ceniących wysoką jakość i dobry wygląd sprzętu w rozsądnej cenie.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Barista Space ruční mlýnek dřevo a zlato

Cena za Barista Space ruční mlýnek dřevo a zlato je 3690 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Barista Space ruční mlýnek dřevo a zlato dozvědět více informací?

Ano můžete. Barista Space ruční mlýnek dřevo a zlato – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3740.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční mlýnky na kávu - Podobné produkty: MLÝNEK KAFFIA TALL – ruční mlýnek na kávu, Ruční keramický mlýnek na kávu Hario Skerton, Etzinger Etz-I Trim černý, Timemore Nano Grinder