BRAZIL NATURAL ARABICA CERRADO NY2/3 – Micro Lot, 250g

238 

Katalogové číslo: 16310250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Hladký, sladký, oříškový. A s tóny pomerančů. Brazilský mikrolot z tradiční rodinné farmy Nelsona Rivelliniho je zárukou skvostných chuťových zážitků. Úžasná arabika „ s rodokmenem“ zaujme jak zkušené kávomilce, tak ty, kteří svého kávového favorita teprve hledají. Plantáž San Martin je místem, kde roste káva výjimečné kvality.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí BRAZIL NATURAL ARABICA CERRADO NY2/3 – Micro Lot, 250g

Cena za BRAZIL NATURAL ARABICA CERRADO NY2/3 – Micro Lot, 250g je 238 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o BRAZIL NATURAL ARABICA CERRADO NY2/3 – Micro Lot, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. BRAZIL NATURAL ARABICA CERRADO NY2/3 – Micro Lot, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16310250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Mikroloty - Podobné produkty: Honduras Gerardo Mejía – El Tontolo – Anaerobic Natural, 1000g, ETHIOPIA SIDAMO DURATO BOMBE – Micro Lot, 100g, Keňa AA Nakuru Mutungat – Micro Lot, 50g, RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 500g