INDIA ARABICA PLANTATION AA LITTLE FLOWER – Micro Lot, 50g

75 

Katalogové číslo: 16350050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Netradiční arabika z tradičního regionu. V tomto případě jde o jedinečný mikrolot společnosti Sangameshwar, která hospodaří v Karnatace se třemi záměry: produkovat špičkovou kávu, nepoškozovat přírodu a pomáhat svým lidem. Výsledkem je například i tahle laskomina. Jemná, s lehkou kyselinkou, sladkostí ovoce a pohlazením čokolády. Dopřejte si.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí INDIA ARABICA PLANTATION AA LITTLE FLOWER – Micro Lot, 50g

Cena za INDIA ARABICA PLANTATION AA LITTLE FLOWER – Micro Lot, 50g je 75 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o INDIA ARABICA PLANTATION AA LITTLE FLOWER – Micro Lot, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. INDIA ARABICA PLANTATION AA LITTLE FLOWER – Micro Lot, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16350050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Mikroloty - Podobné produkty: Nikaragua Los Altiplanos, odrůda Java Lavado BIO – Micro Lot, 100g, INDIA ARABICA PLANTATION AA LITTLE FLOWER – Micro Lot, 250g, RWANDA GISENYI FW A SCR. 15+ MUTETELI RUGAMBA – Micro Lot, 50g, Honduras Gerardo Mejía – El Tontolo – Anaerobic Natural, 250g