BRAZÍLIE CERRADO BLACK DIAMOND – zrnková káva, 250g

260 

Katalogové číslo: 15510250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Jako nedostupný diamant, jako vzácná delikatesa, jako vysněné království. Šálek téhle kávy rozehraje fantazii a nabídne vám, co zrovna potřebujete. Sladkou šťavnatost, bohaté tělo a chutě čokolády, mandlí i oříšků. Kávová specialita z farmy Vista Alegre sklízí vavříny na soutěžích, je poptávána mezi baristy a nachází si pevné místo v domácnostech gurmetů. Přidejte se do vybrané společnosti obdivovatelů brazilských černých diamatů.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí BRAZÍLIE CERRADO BLACK DIAMOND – zrnková káva, 250g

Cena za BRAZÍLIE CERRADO BLACK DIAMOND – zrnková káva, 250g je 260 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o BRAZÍLIE CERRADO BLACK DIAMOND – zrnková káva, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. BRAZÍLIE CERRADO BLACK DIAMOND – zrnková káva, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15510250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: MEXICO CHIAPAS SWISS WATER DECAF BIO – zrnková, 1000g, Honduras SHG EP Los Geranios – zrnková káva, 50g, Peru Diamante Verde SHB EP – zrnková káva, 100g, NIKARAGUA SHB EP MARAGOGYPE – zrnková káva, 500g