BRAZÍLIE DOLCE DIAMANTINA – zrnková káva, 1000g

732 

Katalogové číslo: 15251000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

V oblasti, kde se urodila tato kávová paráda, lze kromě divoké přírody obdivovat také diamanty. Ano, některé lokality v brazilském Cerradu jsou vzácnými minerály proslulé. Podobně jako tamní kávová zrna, která patří k nejžádanějším na světě. Dokonalá Dolce Diamantina potěší i vaše chuťové pohárky – výraznou sladkostí, dobrým tělem a jemnou ořechovou dochutí.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí BRAZÍLIE DOLCE DIAMANTINA – zrnková káva, 1000g

Cena za BRAZÍLIE DOLCE DIAMANTINA – zrnková káva, 1000g je 732 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o BRAZÍLIE DOLCE DIAMANTINA – zrnková káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. BRAZÍLIE DOLCE DIAMANTINA – zrnková káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15251000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: AUSTRALIA SKYBURY PLANTATION – zrnková káva, 250g, INDIE PLANTATION AA zrnková káva, 500g, PAPUA NOVA GUINEA (PNG) Sigri Estate zrnková káva, 50g, MALAWI PB – zrnková káva, 1000g