Cafflano Klassic černý

2 721 

Katalogové číslo: 3748 Kategorie:
Značka: Cafflano

Popis

Cafflano Klassic je inovativní kombinace několika zařízení v jednom. Tento nenápadný kávovar se vzhledem moderní termosky obsahuje mlýnek, dripper se zabudovaným filtrem, konvici a hrnek.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Cafflano Klassic černý

Cena za Cafflano Klassic černý je 2721 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Cafflano Klassic černý dozvědět více informací?

Ano můžete. Cafflano Klassic černý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3748.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Příprava kávy - Užijte si dokonalou chuť a aroma kávy s naší kategorií příprava kávy. Od kávovarů a mlýnků, přes kávové přístroje a filtry až po kvalitní zrnkovou kávu z celého světa - u nás najdete vše, co potřebujete k dokonalému rituálu přípravy vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Chemex FP-2 papírové filtry 1-3 šálky kávy (100ks), SAMOLEPKY SEALPOD PRO NESPRESSO – 100 ks, Bialetti Moka Express 2 šálky, 1Zpresso pouzdro na mlýnek