PAPÍROVÉ FILTRY PRO DOLCE GUSTO – 200 ks

231 

Katalogové číslo: 15050000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Papírové filtry patří mezi doplňkový sortiment k nerezové znovu naplnitelné kapsli do kávovaru Dolce Gusto.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PAPÍROVÉ FILTRY PRO DOLCE GUSTO – 200 ks

Cena za PAPÍROVÉ FILTRY PRO DOLCE GUSTO – 200 ks je 231 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o PAPÍROVÉ FILTRY PRO DOLCE GUSTO – 200 ks dozvědět více informací?

Ano můžete. PAPÍROVÉ FILTRY PRO DOLCE GUSTO – 200 ks – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15050000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Plnitelné kapsle - Podobné produkty: KAPSLE PRO DOLCE GUSTO, SAMOLEPKY SEALPOD PRO NESPRESSO – 100 ks, KAPSLE PRO NESPRESSO