Cafflano Kompresso Coffee Maker

1 795 

Katalogové číslo: 3758 Kategorie:
Značka: Cafflano

Popis

Cafflano Kompresso je přenosný, odolný a snadno použitelný kávovar na espresso. Připravte si dokonalé espresso doma nebo kdekoli na cestách!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Cafflano Kompresso Coffee Maker

Cena za Cafflano Kompresso Coffee Maker je 1795 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Cafflano Kompresso Coffee Maker dozvědět více informací?

Ano můžete. Cafflano Kompresso Coffee Maker – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3758.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Příprava kávy - Užijte si dokonalou chuť a aroma kávy s naší kategorií příprava kávy. Od kávovarů a mlýnků, přes kávové přístroje a filtry až po kvalitní zrnkovou kávu z celého světa - u nás najdete vše, co potřebujete k dokonalému rituálu přípravy vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Barista & Co Core Coffee Press Black 1000 ml černý, Frenchpress 240ml Hario Slim S černý (CPSS-2-TB),French press Hario Slim S (CPSS-2TB), Dripper Hario V60 plastový čirý (VD-01T),Hario Dripper V60 (VD-01T) čirý, plastový, Hario Immersion Switch dripper sada 200 ml