Čaj černý Darjeeling Finest Simon Lévelt BIO 40g,Čaj černý Darjeeling Finest Simon Lévelt BIO 40g

79 

Katalogové číslo: 8711138671643 Kategorie:

Popis

Svěží porcovaný čaj s výraznou chutí. Příprava: použijte 1 čajový sáček na šálek. Čerstvě převařenou vodu nalijte do šálku a louhujte 3 minuty, podle chuti oslaďte. Balení obsahuje: 20x 2 g (40 g).

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čaj černý Darjeeling Finest Simon Lévelt BIO 40g,Čaj černý Darjeeling Finest Simon Lévelt BIO 40g

Cena za Čaj černý Darjeeling Finest Simon Lévelt BIO 40g,Čaj černý Darjeeling Finest Simon Lévelt BIO 40g je 79 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čaj černý Darjeeling Finest Simon Lévelt BIO 40g,Čaj černý Darjeeling Finest Simon Lévelt BIO 40g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čaj černý Darjeeling Finest Simon Lévelt BIO 40g,Čaj černý Darjeeling Finest Simon Lévelt BIO 40g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8711138671643.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Eliya Citronová tráva – bylinný čaj sypaný 60 g, Buď zdráv sypaný čaj, Yerba Maté CBSé Silueta 500g,Yerba Maté CBSé Silueta 500g, Čaj Cotecho BIO Earl Grey 30 g,Čaj Cotecho BIO Earl Grey 30 g