Čaj sypaný Darjeeling finest Simon Lévelt BIO 90g,Čaj sypaný Darjeeling finest Simon Lévelt BIO 90g

149 

Katalogové číslo: 8711138664119 Kategorie:

Popis

Příprava: Teplota vody: 80°C Doba louhování: 3 minuty Množství: 2g čaje na šálek

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čaj sypaný Darjeeling finest Simon Lévelt BIO 90g,Čaj sypaný Darjeeling finest Simon Lévelt BIO 90g

Cena za Čaj sypaný Darjeeling finest Simon Lévelt BIO 90g,Čaj sypaný Darjeeling finest Simon Lévelt BIO 90g je 149 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čaj sypaný Darjeeling finest Simon Lévelt BIO 90g,Čaj sypaný Darjeeling finest Simon Lévelt BIO 90g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čaj sypaný Darjeeling finest Simon Lévelt BIO 90g,Čaj sypaný Darjeeling finest Simon Lévelt BIO 90g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8711138664119.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Opravdový muž sypaný čaj, Čaj zelený s jasmínem Simon Lévelt BIO 35g,Čaj zelený s jasmínem Simon Lévelt BIO 35g, Buď zdráv sypaný čaj, Eliya Ceylon black s mangem – černý čaj sypaný 70 g