Yerba Maté CBSé Silueta 500g,Yerba Maté CBSé Silueta 500g

135 

Katalogové číslo: 7790710000188 Kategorie:
Značka: CBSé

Popis

Společnost CBSé se rozhodla jako první v Argentině uvést na trh kombinovaný výrobek a spojila yerba maté s horskými bylinami. V současnosti se jedná o jednu z nejchutnějších směsí, kterou dokonce schválil dietolog Alberto Comillot. Tato směs je skvělá pro lidi, kteří se zajímají o vyváženou stravu. Slovo "Silueta" vyskytující se v názvu znamená postava, což mluví za vše. Dr. Comillot přidal do této lahodné směsi aroma divoké růže, fenyklu, fucusu (mořské řasy), mentolu, verbeny citronové a boldo, to vše je kombinované s nádechem vůně zeleného jablka, které dodává příjemnou chuť. Yerba maté Silueta obsahuje vitamíny B1, B2, B5, B6, B9, B12 a zinek. Maté, fenykl a fucus pomáhají eliminovat toxiny. Boldo a verbena citronová mají digestivní a hepatoprotektivní vlastnosti (podpora trávení a obnovy jaterní tkáně). Růže přináší pocit pohody. Je chutné jako klasické maté, ale i ve studené verzi, jako takzvané tereré. Ochutnejte, budete překvapeni! 🙂 Ingredience: Yerba Mate (60,93 %), polej obecná (35,34 %), divoká růže (0,66 %), fenykl (0,5 %), fucus (0,5 %), máta (0,5 %), citrón (0,5 %), boldo (0,5 %), přírodní jablková příchuť (0,55 %), kouřPůvod: ArgentinaGramáž: 500g Jak připravit Yerba maté? Vše jsme pro vás sepsali v článku Příprava Yerba maté v kalabase.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Yerba Maté CBSé Silueta 500g,Yerba Maté CBSé Silueta 500g

Cena za Yerba Maté CBSé Silueta 500g,Yerba Maté CBSé Silueta 500g je 135 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Yerba Maté CBSé Silueta 500g,Yerba Maté CBSé Silueta 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. Yerba Maté CBSé Silueta 500g,Yerba Maté CBSé Silueta 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 7790710000188.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Konopná láska sypaný konopný čaj, Yerba Maté Pajarito 250g,Yerba Maté Pajarito 250g, Eliya Yoga blend – bylinný čaj sypaný 70 g, Eliya Citronová tráva – bylinný čaj sypaný 60 g