Čaj zelený Victoria Green Itumbe 50g (Keňa),Čaj zelený Victoria Green Itumbe Keňa 50g

139 

Katalogové číslo: 88859873cb37 Kategorie:
Značka: GourmetKava

Popis

Victoria Green Itumbe je to ortodoxní zpracování na zelený čaj. Produkuje jej kmen Kisií (kombinují křesťanství s Voodoo). Zahrada leží v horách sopečného původu mezi Victoria Lake a Masai Mara a pralesem. Chuť: bylinkovo travnatá s ovocnými podtóny Původ: Itumbe, Keňa Hmotnost: 50 gramů Příprava čaje: Je na každém z vás, najděte si vlastní délku louhování (extrakce), tak aby vám čaj chutnal. Čaje doporučujeme připravovat cca 5g na více nálevu (6-8) v menším objemu 100-200ml s kratší dobou extrakce, kdy můžete začínat například na 20s-40s a končit v řádu několika minut. Tomuto čaji více vyhovuje chladnější voda kolem 80C na cca 20-40s, jinak dochází k přelouhování a je více plochý. Dávejte pozor, aby čaj nebyl trpký = přelouhovaný. Čaj lze také připravovat na 1 nálev do konve, například 0,5 l, 5-7 g, 100°C, 5-8 min.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čaj zelený Victoria Green Itumbe 50g (Keňa),Čaj zelený Victoria Green Itumbe Keňa 50g

Cena za Čaj zelený Victoria Green Itumbe 50g (Keňa),Čaj zelený Victoria Green Itumbe Keňa 50g je 139 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čaj zelený Victoria Green Itumbe 50g (Keňa),Čaj zelený Victoria Green Itumbe Keňa 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čaj zelený Victoria Green Itumbe 50g (Keňa),Čaj zelený Victoria Green Itumbe Keňa 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 88859873cb37.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Prana Chai Original Blend 1kg, Eliya Ceylon FBOP Ex Sp Rathnapura – černý čaj sypaný 70 g, Eliya Skořicový čaj 20 x 2g, Čaj sypaný Sencha Finest Simon Lévelt BIO 90g,Čaj sypaný Sencha Finest Simon Lévelt BIO 90g