Čokoláda Chocolates Solé – 56% CITRON,Chocolates Solé – 56% bio čokoláda s citrónem

89 

Katalogové číslo: 762bf7134d18 Kategorie:

Popis

Složení: kakao (56%), třtinový cukr, kakaové máslo, citrónovýesenciální olej (0,1%), vanilka Množství: 100g Výrobce: Chocolates Solé, Katalánsko

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda Chocolates Solé – 56% CITRON,Chocolates Solé – 56% bio čokoláda s citrónem

Cena za Čokoláda Chocolates Solé – 56% CITRON,Chocolates Solé – 56% bio čokoláda s citrónem je 89 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda Chocolates Solé – 56% CITRON,Chocolates Solé – 56% bio čokoláda s citrónem dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda Chocolates Solé – 56% CITRON,Chocolates Solé – 56% bio čokoláda s citrónem – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 762bf7134d18.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda Jordis Kakaové BOBY 130g,Kakaové boby Jordis 130g, Čokoláda Michel Cluizel Grand Noir 85%,Čokoláda Michel Cluizel Arcango Grand Noir 85%, Ajala Mazaná lískooříškový krém s čokoládou 180 g, Mléčná čokoláda 40% s malinami