Brazílie – Comunidade Laranjeiras Balení 500g

370 

Katalogové číslo: 964-1241 Kategorie:

Popis

HOŘKÁ ČOKOLÁDA, LESNÍ OVOCEKáva z oblasti Sul de MInas a nadmořské výšky 1130 m.n.m..Naturálně zpracovaná 100% Arabika odrůdy Yellow Catuai se skóre 84 bodů.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Brazílie – Comunidade Laranjeiras Balení 500g

Cena za Brazílie – Comunidade Laranjeiras Balení 500g je 370 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Brazílie – Comunidade Laranjeiras Balení 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. Brazílie – Comunidade Laranjeiras Balení 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 964-1241.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda Francois Pralus Madagascar 100%,Čokoláda Francois Pralus Madagascar 100%, Mléčná čokoláda 40% s borůvkami, Ajala Pravé banánky v čokoládě 150 g, Čokoláda Míšina čokoláda, Tanzanie, tmavá 85%,Míšina čokoláda Tanzanie 85%