Čokoláda degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks,Degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks

349 

Katalogové číslo: 3760085329058 Kategorie:

Popis

Degustační sada obsahuje 10 druhů 75% čokolád. Seznámíte se s čokoládami z oblastí: Papouasie (Papua – Nová Guinea), Indonésie, Sao Tomé (ostrov Svatého Tomáše), Trinidad, Vénézuela, Tanzanie, Ghana, Madagascar (Madagaskar), Colombie (Kolumbie) a Equateur (Ekvádor). V této degustační sadě si vychutnáte rozdíly mezi jednotlivými odrůdami kakaových bobů (Criollo, Trinitario a Forastero) a porovnáte chuť čokolád z různých oblastí. Degustační poznámky k čokoládám: Papouasie Trinitario: jemně kyselkavá čokoláda bohatá na ovocné tóny. Indonésie Criollo: čokoláda bohatá na ovocné tóny se vzácně vyváženou kombinací hořkosti, sladkosti a kyselosti. Zajímavé tóny nezralých špendlíků a jemně připáleného karamelu. Sao Tomé Forastero: čokoláda s velmi plnou, robustní chutí. Bohatá na tropické ovocné tóny. Trinidad Trinitario: příjemně chuťově vyvážená čokoláda s pestrým spektrem chuťových tónů – například zeleného ovoce a jablek. Vénézuela Trinitario: robustní čokoláda s výraznou kyselostí. Tanzanie Forastero: čokoláda s výraznou zemitou hořkostí. Ghana Forastero Bio: čokoláda se sytými tóny tropického ovoce. Madagascar Criollo Bio: velmi jemná čokoláda s ovocnými tóny malin a červených hroznů. Colombie Trinitario: chuťově pestrá čokoláda. Střídají se kouřové tóny tabáku se sladkými tóny tropického ovoce, hroznů a ořechů. Dlouhý, lehce karamelový závěr s jemnou kyselostí. Equateur Arriba Bio: čokoláda s příjemnou plnou hořkostí s nenápadným ovocným podtónem a výraznou tučností kakaového másla. Při degustaci doporučujeme otevřít atlas světa a láhev oblíbeného vína. Cestovat se dá jak vidno i velmi pohodlně a se sladkou pusou :-). Složení: kakaové boby (min. 75 %), cukr, čisté kakaové máslo, slunečnicový lecitin (GMO free – bez geneticky modifikovaných organismů). Může obsahovat stopy ořechů, vajec, lepku a mléka. Výjimečná kvalita surovin: Francois Pralus rád cestuje a kakaové boby si osobně vybírá u pěstitelů. Na výrobu čokolády používá pouze čisté kakaové máslo bez jakýchkoli příměsí rostlinných tuků, a třtinový cukr místo cukru řepného. Nikdy nepoužívá vanilin ani umělá aromata. Všechny výrobky jsou 100% bez přítomnosti geneticky modifikovaných organismů. Hmotnost: 0.1 kgObsah kakaové hmoty: 75Příchuť čokolády: bez příchutěDruhy čokolády: hořká (tmavá)Zdravotní a dietní info: Ani stopa lepku, Ani stopa sóji, Bez alkoholu, Vhodné pro vegany, Vhodné pro vegetariányPůvod kakaových bobů: === AMERIKA ===, Ekvádor, Kolumbie, Trinidad, Venezuela, === AFRIKA ===, Ghana, Madagaskar, Ostrov Svatého Tomáše, Tanzánie, === ASIE ===, Indonésie, Papua – Nová GuineaOdrůda kakaových bobů: Criollo, Trinitario, Forastero, ArribaHmotnost: 100 g Rodinná čokoládovna Francois Pralus vyrábí výjimečnou čokoládu již od roku 1955. Nachází se v městečku Roanne ve Francii.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks,Degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks

Cena za Čokoláda degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks,Degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks je 349 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks,Degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks,Degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3760085329058.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda Jordis 77% Tmavá čokoláda 50g,Čokoláda Jordis 77% Tmavá čokoláda 50g, Ajala Pražené kakaové boby Nikaragua O’payo, Čokoláda Chocolates Solé – 56% CITRON,Chocolates Solé – 56% bio čokoláda s citrónem, Ajala Zob – nibsy, panela 150 g