Mléčná čokoláda 40% s lískovými ořechy

120 

Katalogové číslo: 1068 Kategorie:

Popis

Lahodná čokoláda s lískovými ořechy, která je díky své úžasně jemné mléčné chuti ideální pro příznivce mléčných čokolád.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Mléčná čokoláda 40% s lískovými ořechy

Cena za Mléčná čokoláda 40% s lískovými ořechy je 120 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Mléčná čokoláda 40% s lískovými ořechy dozvědět více informací?

Ano můžete. Mléčná čokoláda 40% s lískovými ořechy – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 1068.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Mléčná čokoláda 40% s borůvkami, Čokoláda Ajala horká – Elixír 250g,Čokoláda Ajala horká – Elixír 250 g, Ajala Pražené kakaové boby Nikaragua O’payo, Čokoláda Troubelice TEPLÁ čokoláda hořká, 100g,Teplá čokoláda hořká 100g, čokoládovna Troubelice