Čokoláda Francois Pralus Madagascar 100%,Čokoláda Francois Pralus Madagascar 100%

219 

Katalogové číslo: 3760085328037 Kategorie:

Popis

Čokoládu Francois Pralus Madagascar doporučujeme nechat velmi zvolna rozpouštět na jazyku – možná se totiž dočkáte překvapení až v této 100% čokoládě, která neobsahuje ani zrnko cukru, objevíte sladké ovocné tóny. Získaná ocenění z mezinárodních soutěží: bronzová medaile, International Chocolate Awards, 2014, kategorie „High Percentage Dark Plain/Origin Bars“ stříbrná medaile, Academy of Chocolate, Londýn, 2009, kategorie „Best Dark Organic Chocolate Bar“ Složení: kakao, čisté kakaové máslo, sójový lecitin (GMO free – bez geneticky modifikovaných organismů). Může obsahovat stopy ořechů a mléka. Výjimečná kvalita surovin: Francois Pralus rád cestuje a kakaové boby si osobně vybírá u pěstitelů. Na výrobu čokolády používá pouze čisté kakaové máslo bez jakýchkoli příměsí rostlinných tuků, a třtinový cukr místo cukru řepného. Nikdy nepoužívá vanilku, vanilin, ani umělá aromata, Všechny výrobky jsou 100% bez přítomnosti geneticky modifikovaných organismů. Hmotnost a velikost: 100 g, 160×82×10 mm

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda Francois Pralus Madagascar 100%,Čokoláda Francois Pralus Madagascar 100%

Cena za Čokoláda Francois Pralus Madagascar 100%,Čokoláda Francois Pralus Madagascar 100% je 219 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda Francois Pralus Madagascar 100%,Čokoláda Francois Pralus Madagascar 100% dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda Francois Pralus Madagascar 100%,Čokoláda Francois Pralus Madagascar 100% – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3760085328037.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda Troubelice Levandule,Čokoláda Troubelice Levandule 51%, 45g, Ajala Zob – kešu, nibsy, panela 150 g, Ceremoniální kakao Criollo hmota 90g,Ceremoniální kakao Criollo hmota 90 g, Ajala Vánoční elixír horká čokoláda 250 g