Čokoláda Jordis Adventní kalendář 24x4g,Čokoláda Jordis Adventní kalendář 24 x 4 g

495 

Katalogové číslo: ccee050e13cf Kategorie:

Popis

Adventní kalendář od Jordis obsahuje 24 kusů napolitánek ( 4 g mléčná, tmavá, bílá čokoláda) zabalených v celofánovém pytlíku. Čokolády najdete v originálním plátýnku, které je šité v chráněné dílně Ladílna v Hradci Králové, která zaměstnává lidi se zdravotním postižením. Každý kalendář je navíc zabalený ve stahovatelném "batůžku", který následně využijete třeba na nákup, svačinu nebo tělocvik. Čokolády Jordis vyhrály mnohá ocenění v prestižních mezinárodních soutěžích. Složení: 8x bílá čokoláda: kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr, vanilka. Obsah kakaové sušiny nejméně 40%. 8x mléčná čokoláda: kakaové máslo, sušené mléko, kakaové boby, třtinový cukr. Obsah kakaové sušiny nejméně 53%. 8x tmavá čokoláda: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo. Obsah kakaové sušiny nejméně 67%. Může obsahovat stopy lískových ořechů, mandlí a mléka. Skladujte v sucho při teplotě do 25 °C.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda Jordis Adventní kalendář 24x4g,Čokoláda Jordis Adventní kalendář 24 x 4 g

Cena za Čokoláda Jordis Adventní kalendář 24x4g,Čokoláda Jordis Adventní kalendář 24 x 4 g je 495 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda Jordis Adventní kalendář 24x4g,Čokoláda Jordis Adventní kalendář 24 x 4 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda Jordis Adventní kalendář 24x4g,Čokoláda Jordis Adventní kalendář 24 x 4 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ccee050e13cf.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda degustační sada Michel Cluizel,Čokoláda degustační sada Michel Cluizel, Čokoláda Jordis 67% Zázvor a pomeranč 50g,Čokoláda Jordis 67% Zázvor a pomeranč 50g, Čokoláda degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks,Degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks, Čokoláda Troubelice kakaový PRÁŠEK NATURAL 10/12, 200g,Kakaový prášek natural 10/12, 200g čokoládovna Troubelice