Čokoláda Jordis 55% s kozím mlékem 50g,Čokoláda Jordis 55 % mléčná s kozím mlékem 50g

108 

Katalogové číslo: 6477ebac3567 Kategorie:

Popis

Neobvyklé spojení a přitom jasné chutě. Proto vznikla i tato mléčná čokoláda s kozím mlékem. Na ní si mohou pochutnat nejen ti, kteří mají problém s laktózou, ale užijí si ji i požitkáři s lahví dobrého vína.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda Jordis 55% s kozím mlékem 50g,Čokoláda Jordis 55 % mléčná s kozím mlékem 50g

Cena za Čokoláda Jordis 55% s kozím mlékem 50g,Čokoláda Jordis 55 % mléčná s kozím mlékem 50g je 108 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda Jordis 55% s kozím mlékem 50g,Čokoláda Jordis 55 % mléčná s kozím mlékem 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda Jordis 55% s kozím mlékem 50g,Čokoláda Jordis 55 % mléčná s kozím mlékem 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 6477ebac3567.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Brazílie – Comunidade Laranjeiras Balení 500g, Čokoláda degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks,Degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks, Ajala Elixír Horká čokoláda 250 g, Čokoláda Bonboniéra Michel Cluizel 8 Cappuccino,Čokoláda Bonboniéra Michel Cluizel „8 Cappuccino“