Čokoláda Michel Cluizel Grand Noir 85%,Čokoláda Michel Cluizel Arcango Grand Noir 85%

119 

Katalogové číslo: 3e44cf9de0ab Kategorie:

Popis

Sytá barva čokolády napovídá o intenzitě chuti. Arcango je připravena z vybrané směsi kakaových bobů. Dřevité a kořeněné tóny, které čokoládě dodávají boby z Afriky jsou doplněny tóny ovoce (např. grapefruit) a květů díky bobům ze střední Ameriky. V dochuti lze vnímat hořkost kakaa a tóny pražené kávy. Michel Cluizel vytvořil v roce 2021 s novou edici se spoustou nových receptur. Dává důraz na každý krok výroby čokolády. Získaná ocenění z mezinárodních soutěží pro její předchůdkyni Michel Cluizel Grand Noir 85%: bronzová medaile, Academy of Chocolate, Londýn, 2011, kategorie „Bean to Bar – Best Dark Bar“ stříbrná medaile, Academy of Chocolate, Londýn, 2016, kategorie „Best Dark Bean to Bar Over 80 %“ Michel Cluizel podporuje farmáře, aby zachovali tradiční způsoby pěstování kakaových bobů i jejich fermentaci. Zajišťuje jim férové podmínky pro zemědělství i život. Aby dosáhl báječných chutí svých čokolád testoval Cluizel často i více než 20 kombinací způsobů fermentace a pražení. Michel Cluizel získal patent na ochrannou známku „Nobles Ingredients“ („urozené, vznešené suroviny''), což namená, že ve svých produktech používá: jedině čisté kakaové máslo, bez příměsí rostlinných tuků přírodní vanilku namísto vanilinu nepoužívá sójový lecitin ani umělá aromata firma také garantuje, že žádné suroviny neprošly procesem ozařování či ionizace Složení: kakaové boby, nerafinovaný cukr, kakaové máslo, pravá Bourbon vanilka. Může obsahovat stopy ořechů, mléka a lepek. Další pecifikace: Hmotnost: 0.07 kg/70 g, 161×79×7 mm Obsah kakaové hmoty: 85 Druhy: hořká (tmavá) Další informace:: bez sóji, vhodné pro vegetariány Odrůda bobů: Blend (směs)

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda Michel Cluizel Grand Noir 85%,Čokoláda Michel Cluizel Arcango Grand Noir 85%

Cena za Čokoláda Michel Cluizel Grand Noir 85%,Čokoláda Michel Cluizel Arcango Grand Noir 85% je 119 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda Michel Cluizel Grand Noir 85%,Čokoláda Michel Cluizel Arcango Grand Noir 85% dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda Michel Cluizel Grand Noir 85%,Čokoláda Michel Cluizel Arcango Grand Noir 85% – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3e44cf9de0ab.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Ajala Vánoční elixír horká čokoláda 250 g, Ajala kakaový prášek 200 g, Čokoláda Míšina čokoláda, Tanzanie, tmavá 85%,Míšina čokoláda Tanzanie 85%, Čokoláda Ajala tmavá 70%,Čokoláda Ajala tmavá 70 %