Čokoláda Jordis Horká 130g,Horká čokoláda Jordis 130g

120 

Katalogové číslo: 8594176051604 Kategorie:

Popis

V 1dcl mléka rozmícháte 4 lžičky směsi. Za stálého míchání metlou necháte svařit a mícháte, dokud se kousky čokolády zcela nerozpustí a nápoj nezhoustne. Můžete dosladit, ozdobit šlehačkou, mléčnou pěnou, popř. dochutit kořením (chilli, skořice). Složení:Tmavá čokoláda (kakaové boby 63%, třtinový cukr), kakaový prášek (7%).Může obsahovat stopy ořechů a mléka. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda Jordis Horká 130g,Horká čokoláda Jordis 130g

Cena za Čokoláda Jordis Horká 130g,Horká čokoláda Jordis 130g je 120 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda Jordis Horká 130g,Horká čokoláda Jordis 130g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda Jordis Horká 130g,Horká čokoláda Jordis 130g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8594176051604.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Mléčná čokoláda 40% s konopným semínkem, Ajala kakaový prášek 200 g, Čokoláda Ajala Coco kréma 55%,Čokoláda Ajala Coco kréma 55 %, Čokoláda Troubelice hořká 83%, 45g,Čokoláda Troubelice hořká 83%, 45g