Čokoláda Bonnatau Praline Noisettes – mléčná,Čokoláda Bonnat au Praline Noisettes – mléčná

149 

Katalogové číslo: 2cd29d73b424 Kategorie:

Popis

Vysokoprocentní 55% pralinková mléčná čokoláda. Delikátní směs čokolády a hmoty praliné. Praliné v této čokoládě je připravena pražením lískových oříšků s cukrem. Složení: 70% – čokoláda mléčná 55%: kakaové boby, kakaové máslo, cukr, sušené mléko 30% – praliné: pražené lískové ořechy, cukr Stéphane Bonnat si na kvalitě surovin zakládá. Na výrobu čokolády používá pouze: kakaové boby a čisté kakaové máslo bez jakýchkoli příměsí rostlinných tuků třtinový cukr místo cukru řepného všechny produkty jsou 100% bez přítomnosti geneticky modifikovaných organismů A nikdy nepoužívá: sójový lecitin, vanilku, vanilin, ani umělá aromata Rodinná čokoládovna Bonnat vyrábí v městečku Voiron ve Francii skvělou čokoládu již od roku 1884. Hmotnost: 100 g Obsah kakaové hmoty: 55 % Druh: mléčná Bez alkoholu, bez lepku, bez sóji, vhodné pro vegetariány, lískové ořechy. (Alergen: 8 SKOŘÁPKOVÉ PLODY mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie a výrobky z nich) Původ a odrůda kakaových bobů: Blend (směs)

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda Bonnatau Praline Noisettes – mléčná,Čokoláda Bonnat au Praline Noisettes – mléčná

Cena za Čokoláda Bonnatau Praline Noisettes – mléčná,Čokoláda Bonnat au Praline Noisettes – mléčná je 149 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda Bonnatau Praline Noisettes – mléčná,Čokoláda Bonnat au Praline Noisettes – mléčná dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda Bonnatau Praline Noisettes – mléčná,Čokoláda Bonnat au Praline Noisettes – mléčná – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2cd29d73b424.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda Troubelice kakaový PRÁŠEK NATURAL 10/12, 200g,Kakaový prášek natural 10/12, 200g čokoládovna Troubelice, Čokoláda Lovechock Tablet – borůvky a konopná semínka,Čokoláda Lovechock- borůvky a konopná semínka, Čokoláda Chocolates Solé – 56% CITRON,Chocolates Solé – 56% bio čokoláda s citrónem, Hořká čokoláda 70% s lískovými ořechy