ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BÍLÁ ČOKOLÁDA S KOUSKY VANILKY BIO , 1000g

814 

Katalogové číslo: 15761000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Čokoládu bílé barvy si oblibuje čím dál víc lidí. Pokud k nim patříte a dáváte přednost kvalitě, dostane se vám zážitku skutečně mimořádného. V případě těchto čokoládových čoček s kousky vanilky dáme ruku do ohně, že se jen olíznete. Je vyrobena z organického kakaového másla, třtinového cukru, sušeného mléka a vanilky. Mňam! Rozpusťte ji v mléce nebo přidejte do dezertů, její jemnost vás uchvátí.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BÍLÁ ČOKOLÁDA S KOUSKY VANILKY BIO , 1000g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BÍLÁ ČOKOLÁDA S KOUSKY VANILKY BIO , 1000g je 814 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BÍLÁ ČOKOLÁDA S KOUSKY VANILKY BIO , 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BÍLÁ ČOKOLÁDA S KOUSKY VANILKY BIO , 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15761000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GHANA ORIGIN HOŘKÁ 70%, 500g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BÍLÁ ČOKOLÁDA 34%, 100g, Bílá čokoláda s lyofilizovanou maracujou, 100g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BIO PERU ORIGIN MLÉČNÁ 41%, 500g