ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BIO PERU ORIGIN MLÉČNÁ 41%, 100g

123 

Katalogové číslo: 17090100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Peruánské kakao má skvělou pověst. Stejně jako čokoládové čočky z něj vyrobené. Charakterizuje je autentická, jemná a čistá chuť tradičně zpracovaných kakaových bobů. Čočky BIO Peru origin mléčná 41% vznikly spojením výrazného kakaa odrůdy Trinitario s kakaem aromatické odrůdy Chuncho, ke kterým byl přidán pouze nerafinovaný třtinový cukr a plnotučná smetana. Rozplývají se na jazyku!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BIO PERU ORIGIN MLÉČNÁ 41%, 100g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BIO PERU ORIGIN MLÉČNÁ 41%, 100g je 123 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BIO PERU ORIGIN MLÉČNÁ 41%, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BIO PERU ORIGIN MLÉČNÁ 41%, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17090100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY ARRIBA EKVÁDOR MLÉČNÁ 39%, 1000g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SLANÝ KARAMEL , 100g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SUMATRA ORIGIN 72 %, 500g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY MADAGASKAR ORIGIN 69,4%, 250g