ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PAPUA NOVA GUINEA ORIGIN MLÉČNÁ 37%, 250g

398 

Katalogové číslo: 11570250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Měst tam moc nenajdete. Zato přírodních divů a krás se na Papui Nové Guineji nelze nabažit. Část ostrova ležícího na severozápadě Tichého oceánu pokrývají deštné pralesy. Přesto se více než tři čtvrtiny obyvatel živí zemědělstvím. Pěstování kakaovníků zajišťuje živobytí pro statisíce domácností. A drobní rolníci se rozhodně nemají zač stydět. Kakao i čokoláda z nádherné ostrovní země patří k nejkvalitnějším na světě.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PAPUA NOVA GUINEA ORIGIN MLÉČNÁ 37%, 250g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PAPUA NOVA GUINEA ORIGIN MLÉČNÁ 37%, 250g je 398 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PAPUA NOVA GUINEA ORIGIN MLÉČNÁ 37%, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PAPUA NOVA GUINEA ORIGIN MLÉČNÁ 37%, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11570250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 80%, 500g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SAINT DOMINIGUE ORIGIN 70%, 1000g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY EKVÁDOR ORIGIN 64%, 500g, ČERVENÉ ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY 47,3% – červená čokoláda, 100g