ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SLANÝ KARAMEL , 50g

71 

Katalogové číslo: 15750050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Podle statistik připadá na každou osobu planety více než půl kila čokolády ročně. Nejvíc mlsají Švýcaři a Belgičané, jak jinak. Jejich čokoládové pralinky, chipsy, krémy, lízátka nebo plněné bonbony mají jméno na celém světě. Kolik z čokoholiků si dopřává neotřelé kombinace chutí, není tak zřejmé. Ovšem je zcela jisté, že se k nim brzy přidáte. Stačí ochutnat mléčnou čokoládu se slaným karamelem, a jste lapeni.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SLANÝ KARAMEL , 50g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SLANÝ KARAMEL , 50g je 71 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SLANÝ KARAMEL , 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SLANÝ KARAMEL , 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15750050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY Grand Cru UGANDA Bundibugyo 78% , 500g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY ARRIBA EKVÁDOR MLÉČNÁ 39%, 100g, Čokoládové čočky bílé s jogurtem, 250g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SUMATRA ORIGIN 72 %, 100g