Dripper Hario V60 skleněný černý (VDG-01B),Hario skleněný Dripper V60-01 (VDG-01B)

399 

Katalogové číslo: 4977642724419 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Své dokonalé sklářské umění předvedla japonská firma Hario i mezi drippery. Výsledkem je elegantní skleněný dripper Hario V60-01. Stane se Vaším skvělým pomocníkem, díky kterému bude příprava filtrované kávy snadná a výsledek bude stát za to! Díky skleněnému provedení dochází k ještě lepšímu vedení tepla a káva si zachovává všechny své chutě a vůně. Spirálovitý vnitřek zajistí maximální extrakci. Součástí balení je i plastová odměrka na kávu. Ta svým designem zapadá do celé řady V60. Společně s drippem doporučujeme zakoupit i >>papírové filtry Hario<<. Pro úplně dokonalou přípravu doporučujeme i >>konvici na vodu Hario Buono<<, díky které zajistíte, že proud vody bude při zalévání stejnoměrný. Více o přípravě překapávané kávy za pomocí dripu se dozvíte v naší sekci Příprava kávy – filtrovaná káva. Materiál: sklo, rukojeť je z plastuBarva: čirá, černý plastObjem: 1-2 šálkyRozměry: výška 8 cm, horní průměr 9,5 cm

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dripper Hario V60 skleněný černý (VDG-01B),Hario skleněný Dripper V60-01 (VDG-01B)

Cena za Dripper Hario V60 skleněný černý (VDG-01B),Hario skleněný Dripper V60-01 (VDG-01B) je 399 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Dripper Hario V60 skleněný černý (VDG-01B),Hario skleněný Dripper V60-01 (VDG-01B) dozvědět více informací?

Ano můžete. Dripper Hario V60 skleněný černý (VDG-01B),Hario skleněný Dripper V60-01 (VDG-01B) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4977642724419.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Timemore filtry na French press, Dripper Hario V60 keramický červený (VDC-01R),Hario dripper V60-01 keramický – červený (VDC-01R), Hario V60-01 skleněný Olive VDG-01-OV, Espro Bloom Pour Over