Hiroia Samantha

25 900 

Katalogové číslo: 4537 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Automatický kávovar na překapávanou kávu Samantha od značky Hiroia s možností nastavení intervalů, průtoku vody a teploty. Lze ovládat pomocí mobilní aplikace a najdete v něm přednastavené recepty, které můžete stahovat i sdílet. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hiroia Samantha

Cena za Hiroia Samantha je 25900 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hiroia Samantha dozvědět více informací?

Ano můžete. Hiroia Samantha – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4537.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Timemore Crystal Eye skleněný dripper 02 černý, Hario V60-02 keramický černý VDC-02-MB-BB, Hario V60-02 keramický tyrkysově modrý + 40 filtrů VDC-02-TKB-BB, Hario V60-01 skleněný Olive VDG-01-OV