Eliya Merry Berry ovocný čaj 20 x 2 g

169 

Katalogové číslo: 4826 Kategorie:
Značka: Eliya

Popis

Vystupuje výrazná chuť ibišku v červeném až rudě zbarveném nálevu. Kyselejší pozadí vyvažují rozinky, kousky třešní a brusinky.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Eliya Merry Berry ovocný čaj 20 x 2 g

Cena za Eliya Merry Berry ovocný čaj 20 x 2 g je 169 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Eliya Merry Berry ovocný čaj 20 x 2 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Eliya Merry Berry ovocný čaj 20 x 2 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4826.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Eliya Ceylon FBOP Ex Sp Rathnapura – černý čaj sypaný 70 g, Eliya Earl Grey – černý čaj sypaný 70 g, Konopná láska sypaný konopný čaj, Čaj černý Avto Gruzie 50g,Čaj černý Avto Gruzie 50g